Aneks do protokołu z posiedzenia Partii z dnia 30 maja 2014 roku

Treść dokumentu zawiera podziękowania Wielkiego Reżysera. Decyzję o upublicznieniu aneksu podjął pion propagandowy Urzędu Kontroli Przepływu Informacji Kopuły RD-615.

I już po teatralnej premierze Kopuły. Cóż mogę powiedzieć… Dziękuję publiczności za tak liczne przybycie i wyrozumiałość po spektaklu, jeśli nie zdążyłem z kimś porozmawiać. Dziękuję aktorom: Dorocie Sasin, Angelice Latańskiej, Damianowi Ogonkowi, Grzesiowi Wietesce, Bartkowi Świderskiemu, Szymonowi Loduchowskiemu, a także Agnieszce Głowackiej za oprawę muzyczną i Krzyśkowi Stępieniowi, Bartkowi Sawińskiemu za całą pomoc w organizacji, a przede przede wszystkim Tatianie Malinowskiej-Tyszkiewicz za zaufanie i prowadzenie czegoś tak wspaniałego, jak teatr Nie Ma. Kochani – jesteście cudowni!
Nie ma co się rozpisywać, tych którzy nie mieli okazji zobaczyć, zapraszam 14. czerwca – napiszę nieskromnie, że warto zobaczyć nasz spektakl!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>