Sprawozdanie z prapremiery spektaklu.

 

Mieszkańcy Kopuły RD-615!

Prapremiera spektaklu Kopuły za nami. Przede wszystkim Partia pragnie podziękować  mieszkańcom, którzy zaangażowali się w projekt:

Aktorom: Dorocie Sasin, Szymonowi Loduchowskiemu, Angelice Latańskiej, Damianowi Ogonkowi, Bartoszowi Świderskiemu i Grzegorzowi Wietesce.

A także: Agnieszce Głowackiej – odpowiedzialnej za muzykę, Michałowi Bachorzowi, Pawłowi Nowakowskiemu i współorganizatorowi II edycji Festiwalu Książki Słuchanej oraz właścicielowi klubu Hormon w jednej osobie, panu Sławomirowi Janczakowi.

Oddzielne podziękowania należą się Tatianie Malinowskiej-Tyszkiewicz, opiekunce teatru Nie Ma, która zaufała Partii i pozwoliła wystawić Kopułę na scenie.

Pomimo wielu organizacyjnych perturbacji, które jak zwykle pojawiły się w ostatniej chwili (nie wyklucza się akcji sabotażowych Dyrektoriatu) publiczność bawiła się dobrze i wydaje się, że spektakl ma ogromny potencjał. Partia przewiduje spektaklowi świetlaną przyszłość.

Dla wszystkich tych, którzy nie widzieli, a chcieliby zobaczyć – ważna informacja. Spektakl Kopuła zostanie zagrany już 30.05.14 o godz. w ACK (byłym Domu Marynarza), co istotne wstęp za jedyne „co łaska”. Partia serdecznie zaprasza!

Być może, powtarzam być może, wkrótce udostępnimy więcej materiałów z tego zacnego wydarzenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>