Projekt „Partia bliżej mieszkańców”

W ramach projektu „Partia bliżej mieszkańców Kopuły”, przedstawiamy sylwetki poszczególnych Członków Partii:

Wielki Nadzorca – Włodzimierz Kwiatkowski został wyznaczony z ramienia Partii na przywódcę naszej Kopuły. Ze względu na jego mnogie obowiązki, raczej go nie zobaczysz.

Wielka Sekretarz – Dorota Sasin – prawa ręka Wielkiego Nadzorcy. Zajmuje się administracją. Sporządza protokoły z posiedzeń a także kwartalne i roczne zestawienia. Możesz z nią porozmawiać na każdy temat we wtorki i czwartki między 13:00 a 15:00, podczas jej dyżuru w pokoju #404.

Wielki Rachmistrz – Bartosz Świderski – zajmuje się zliczaniem ludności w naszej Kopule, prowadzi również świetlicę, w której miło i konstruktywnie spędzisz czas po pracy.

Wielka Łącznik – Angela Latańska – obsługuje maszynę depeszującą, umożliwiającą kontakt z pozostałymi Kopułami. Masz kogoś bliskiego w innej Kopule? Wielka Łącznik to osoba, do której powinieneś się zwrócić. Pamiętaj, aby twoje wiadomości były zwięzłe i treściwe.

Wielki Strażnik – Damian Ogonek – dowódca sił zbrojnych Kopuły RD-615. Ochrania naszą Kopułę zarówno przed zagrożeniami z zewnątrz jak i od wewnątrz. Zasłużony w walce z Dyrektoriatem.

Wielki Mierniczy – Grzegorz Wieteska – odpowiedzialny za stan techniczny pancerza izolującego Kopułę od skażenia zewnętrznego. Ma znakomite kompetencje techniczne.

Wielki Inwentaryzator – Szymon Loduchowski – to on zapewnia ci żywność, lekarstwa i inne produkty pierwszej potrzeby. Trzyma pieczę nad wszystkimi dobrami naszej wspólnoty. Przyjaciel Wielkiego Strażnika, z którym współpracuje, kiedy trzeba zinwentaryzować zdobyty na Dyrektoriacie sprzęt wojenny.

Wkrótce spodziewajcie się partyjnej publikacji uświadamiającej na temat czym jest Dyrektoriat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>